Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Terror në shkollë, mësuesi i vë flakën vetes

Terror në shkollë, mësuesi i vë flakën vetes

0 Komentet 🕔04.04.2014 - 09:18

Terror në një shkollë në Gjirokastër, ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Një mësues i ka vënë vetes flakë dhe ka terrorizuar nxënësit. Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në shkollën Industriale në Gjirokastër, rreth orës 08:00 ku sapo kishte filluar edhe mësimi.

Mësuesi 60 vjeçar Laze Harshova hodhi mbi veten e tij benzinë dhe më pas i vuri flakën. Kanë qenë kolegët e tij ata të cilët dhanë ndihmën e parë, por mësuesi është transportuar në spital sepse ka dëmtime në fytyrë.

Policia ka mbërritur në vend ngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes, për të zbuluar shkaqet që çuan mësuesin që të merrte këtë vendim.

/Redjon Shtylla/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 22, 2017
Clear
15°/2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
9°/0°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
14°/3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 22, 2017
Clear
16°/2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
7°/-4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
8°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 22, 2017
Clear
12°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr