Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tenton të vetëvritet shqiptarja që vrau tre vajzat

Tenton të vetëvritet shqiptarja që vrau tre vajzat

0 Komentet 🕔12.06.2014 - 10:18

Edlira Dobrushi, nëna e cila ekzekutoi 3 vajzat e saj, tentoi të vetëvritet në qelinë e burgut në Itali. Shqiptarja tentoi të vetëmbytet me çorape najloni në qelinë e saj.

Ka qenë një nga agjentët e sigurisë së burgut, i cili ka vënë re dicka të dyshimtë dhe menjëherë ka parandaluar vetëvrasjen e saj. Ajo është dërguar në spitalin e Komos për marrjen e ndihmës së nevojshme dhe ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Rreth 3 muaj më parë 37-vjeçarja, e cila jeton prej vitesh në itali,  qëlloi me thikë tre vajzat e saj, duke u shkaktuar vdekjen. Gruaja më pas qëlloi dhe veten, por arriti t’u mbijetonte plagëve. Ajo ishte ndarë nga bashkëshorti dhe e kreu vrasjen në gjendje të rëndë psikologjike. “Isha e dëshpëruar,dhe mendoja se kur të rriteshin ato do bëheshin prostituta”, – ka thënë ajo për policinë.

/Erges Dybeli/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of a Thunderstorm
32°/19°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Chance of a Thunderstorm
31°/19°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
29°/18°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Pjesërisht vranët
28°/17°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Chance of a Thunderstorm
31°/18°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Shiu!
20°/8°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of Shiu!
29°/16°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Pjesërisht vranët
31°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
30°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr