Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tension tek Reali, Benzema acarohet me Pepen (VIDEO)

Tension tek Reali, Benzema acarohet me Pepen (VIDEO)

0 Komentet 🕔30.09.2013 - 09:08

Realit të Madridit sikur të mos i mjaftonte vetëm “shuplaka” që mori në derbi kundër Atletikos, por i duhet të sheshojë edhe mosmarrëveshjet mes futbollistëve të vet.

Pepe dhe Benzema nuk mundën dot të kontrollojnë nervat me njëri-tjetrin, megjithëse luanin para mijëra tifozëve të pranishëm në stadium dhe miliona të tjerëve që i ndiqnin nga ekranet e televizioneve.

Shkak i debatit ka qenë një mosmarrëveshje në zonën e kundërshtarit. Ndërkohë, siç shihet në video, për të qetësuar situatën ka ndërhyrë menjëherë kapiteni Serxhio Ramos.

Tensionet brenda klubit madrilen dolën në sipërfaqe që pas largimit të turko-gjermanit Mesut Ozil dhe ardhjes së uellsianit Gareth Bejl, ku një pjesë e lojtarëve ishin kundër.

Derbi mes Realit dhe Atletikos përfundoi me fitoren e “miqve” me rezultatin e ngushtë 1-0. Atletiko udhëheq kampionatin së bashku me Barcelonën me nga 21 pikë, ndërkohë që Reali i ndjek nga pas me 16 pikë.

/Objektiv.al/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
16°/5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
8°/-2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
10°/0°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Mostly Cloudy
11°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
7°/-5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Clear
8°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr