Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Temperaturat e ulta, vështirësi në aksin Milot-Burrel

Temperaturat e ulta, vështirësi në aksin Milot-Burrel

0 Komentet 🕔24.12.2013 - 14:46

Temperaturat e ulta gjatë ditës së sotme kanë bërë që në aksin rrugorë Milot-Burrel, vështirësia për të lëvizur në autostradë të jetë e vështirë.

Segmenti që ka hasur më shumë problem ka qenë në Qafën e Ulzës.

Shoferët  kërkojnë që në këtë segment të hidhet kripë ose skorje në mënyrë që kalimi dhe lëvizja e makinave të bëhet sa më mirë dhe të mos ketë rrezik për akcidente.

Deri në këto momente nuk paraqiten aksidente në këtë segment rrugor, por për shkak të ngricave, shoferët shprehen të shqetësuar dhe kërkojnë që të veprohet sa më parë.

/Redjon Shtylla/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Overcast
10°/3°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
15°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-6°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Ice Pellets
2°/-2°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/0°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214