Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Të rejat e fundit nga merkatoja

Të rejat e fundit nga merkatoja

0 Komentet 🕔14.05.2013 - 12:11

Manchester United kërkon Benzemanë për të zëvëndësuar Runin

David Moyes, trajneri i ri i Manchester United fillon përgatitjet për riformimin e klubit menjëherë pas Fergusonit. I pari në liste është sulmuesi i “Los Blancos”, Karim Benzema. Skocezi siç duket do të ofroje 30 milion paund për shërbimet e francezit, para këto që do vijnë nga shitja e Runi-it.

Çelsi nuk paguan klauzolën për kontratën e  Murinjos

Murinjo dhe Real Madrit kanë nënshkruar në kontratë me klauzole 20 milion euro në rast se portugezi kërkon largimin. Siç duket “blutë e londrës”  nuk kanë ndërmënd të paguajnë një shifër të tillë.

Barcelona vihet pas Marco Reus

Barcelona është vënë në ndjekje të gjermanit të Borusia Dortmund.  Drejtuesit  e Barçës e kanë spikatur talentin që kur luantë për fanellën e Glabah por përmisimi i tij tek skuadra nënkampjone  e Bundes Ligës ka tërhequr vëmendjen e katalanasve që siç duket kanë gati një oferte për Reus.

Falkao mund të firmosi me Monakon si “urë” për tëk  Real Madrid

Sulmuesi kolumbian ka bërë publike një klauzolë të kontratës së tij me klubin frances që ka të bëjë me kalimin e tij tek Real Maditi. Në bazë të kësaj shtojce në kontratë, Falkao mund të kalojë tek “galaktikët” në momentin që këta të fundit paraqesin një oferte për sulmuesin.

Milan  shfaq interes për sulmuesin e Fiorentinës Adem Ljajiç

Milani fillon planet për merkaton e verës. “Kuq e zinjtë” deshirojnë të përforcojnë repartin sulmues dhe goditja e parë pritët të jete sulmuesi i Fiorentinës, Ljajiç.

Galatasaraj kërkon Terrin nga Çelsi

Klubi sportiv kampion i Turqisë, Gallatasarai bën gati një shumë të madhe parash për të sjelle mbrojtësin londinez në Stamboll. E ardhmja e John Territ është e dyshimtë pas fjalëve që Murinjo do rikthehet tek Çelsi.

/Blerand Ismaili/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/2°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Ice Pellets
1°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214