Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Yahoo, tani vjen ndryshe

Yahoo, tani vjen ndryshe

0 Komentet 🕔22.08.2013 - 11:03

Një ndër motorët më të rëndësishëm të kërkimit Yahoo po planifikon ndryshimin.

Në 30 ditë do të përdoren 30 logo të ndryshme. Nga 30 logot ato më të pëlqyerat do të publikohen në 5 shator dhe yahoo do të zgjedh logon e saj të ardhshme.

Në ndryshim nga zhvillimet e google-it , yahoo ka qëndruar pak pasive, por me këtë ndryshim duket se po bën një kthesë në zhvillimet e saj.

Tani ngelet të presim, a do të mundi Yahoo të fitoj popullaritetin e dikurshëm ?

/Rabihana Halili/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr