E mërkurë, Janar 22, 2020
Reklamë
Ballina Etiketimet Vlore

Etiketim: Vlore

Shpërthim në një banesë në Vlorë

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në banesën e shtetasit...

Fjalime, tym e shashka para Parlamentit, tentohet të çahet sërish...

Mes fjalimeve të opozitarëve që kanë dorëzuar mandatet, shashkave dhe tymuesve po protestohet para Parlamentit të Shqipërisë. Në protestë...

Nisen protestuesit e Dibrës: Do i shkojmë Ramës në Vlorë

Nga Dibra janë nisur mjete të tjera me protestues për në Tiranë. Duke qenë se kryeministri Edi Rama do të jetë sot...

Rama në by-pass-in e Vlorës, ndalon edhe në Albania Open 2015

  Kryeministri Edi Rama ishte sot i pranishën në punimet e by-pass-it në Vlorë. Në një deklaratë për mediat Rama theksoi se ky është volumi...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS