E enjte, Shkurt 27, 2020
Reklamë
Ballina Etiketimet Teater

Etiketim: teater

“SHËRBËTORET” e Jean Gene vjen në Shqipëri

  Një nga kryeveprat e Jean Genet e titulluar  "SHËRBËTORET”  do të ngjitet ne skene e Teatrit Eksperimental “Kujtim Spahivogli” më 20 dhe 21 Janar ora...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS