E mërkurë, Janar 22, 2020
Reklamë
Ballina Etiketimet Sanksione

Etiketim: sanksione

Humbjet e lehta të naftës, mbeshtja e siguruar nga SHBA

Në orët e kësaj pasditeje çmimin i naftës është drejt rënies dhe kjo ka erdhur për shkak të ngadalësimit të kërkesave. Venditet e qeverisë...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS