E hënë, Dhjetor 16, 2019
Reklamë
Ballina Etiketimet Proteste

Etiketim: proteste

Policia thirrje protestuesve e organizatorëve “Ruani qetësinë”

Sot që në nisje të protestës ka pasur përplasje të shumta mes protestuesve dhe policisë .

Nisen protestuesit e Dibrës: Do i shkojmë Ramës në Vlorë

Nga Dibra janë nisur mjete të tjera me protestues për në Tiranë. Duke qenë se kryeministri Edi Rama do të jetë sot...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS