E diel, Nëntor 17, 2019
Reklamë
Ballina Etiketimet Probleme

Etiketim: probleme

Rreshjet e shumta shkaktojnë probleme në rrugët e Kuksit dhe Tropojës

Intesiteti i shirave në të gjithë vendin ka sjellë probleme në disa akse rrugore. Shkarje gurësh e inerte të shumta ka patur në rrugën...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS