E diel, Shtator 15, 2019
Reklamë
Ballina Etiketimet Opera

Etiketim: opera

Ndahet nga jeta baritoni Burhan Spahiu

Një nga artistët e skenës shqiptare, Burhan Spahiu,  solist bariton i skenës së Teatrit të Operas dhe Baletit...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS