E hënë, Dhjetor 16, 2019
Reklamë
Ballina Etiketimet Nafte

Etiketim: nafte

Luhatje në çmimin e naftë. Takim i tensionuar SHBA-Kinë

Nafta vazhdon të mbetet një nga temat më të dikutuara gjatë javës, e lidhur kjo ngushtë edhe me zhvillimet e ndryshme ekonomike e politike...

Humbjet e lehta të naftës, mbeshtja e siguruar nga SHBA

Në orët e kësaj pasditeje çmimin i naftës është drejt rënies dhe kjo ka erdhur për shkak të ngadalësimit të kërkesave. Venditet e qeverisë...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS