E enjte, Shkurt 27, 2020
Reklamë
Ballina Etiketimet Milan

Etiketim: milan

“Historia ime me Milanin nuk mund të jetë kurrë një çështje...

Konfirmohet lajmi i mbrëmjes së djeshme për largimin e Xhenaro Gatuzos nga stoli i Milanit. Ka qenë vetë tekniku që për nëpërmjet...

Lëndohen Donnarumma dhe Paquetá , braziliani largohet nga San Siro me...

Milan humbi Donnarumma dhe Paquetá në një goditje për probleme fizike, ish lojtari i  Flamengo la San Siro...

Milan-Udinese, Gattuso: “Ne jemi gjallë, nuk kam problem me Leonardo dhe...

Përpara sfidës së nesërme kundër Udinese, Gennaro Gattuso ka dalë në një konferencë për shtyp ku foli për...

‘’Higuain zgjedh të kaloj pjesën tjetër të karrierrës në Çelsi’’

Në merkaton e dimrit, shumë skuadra afruan lojtarë të rinjë dhe nga ata të elitës pranë stolit të tyre. Një nga goditjet më të bujshme...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS