E shtunë, Nëntor 23, 2019
Reklamë
Ballina Etiketimet Kerceli

Etiketim: kerceli

Unë Devollin “E kam dhembkë”

Nga: Marina Kërçeli Rrugët e kalldrëmta me trotuare dhe avlli mbuluar me lule dekorative, i shndërrojnë shtëpitë e banorëve...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS