E shtunë, Tetor 19, 2019
Reklamë
Ballina Etiketimet Joana Spaho

Etiketim: Joana Spaho

Aida Hani dikur performuese e skenave, sot zgjedh artin e rrugës

Nga Joana Spaho dhe Arjana Miha E quajtur ndryshe si “Rruga e artistëve”, Pedonalja e Tiranës mbledh...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS