E enjte, Shkurt 27, 2020
Reklamë
Ballina Etiketimet Jean genet

Etiketim: jean genet

“SHËRBËTORET” e Jean Gene vjen në Shqipëri

  Një nga kryeveprat e Jean Genet e titulluar  "SHËRBËTORET”  do të ngjitet ne skene e Teatrit Eksperimental “Kujtim Spahivogli” më 20 dhe 21 Janar ora...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS