E martë, Qershor 18, 2019
Reklamë
Ballina Etiketimet Film

Etiketim: Film

Gjashtë elementët që mund t’i shërbejnë Ermal Mamaqit për “autokritikë”

Nga Alban Tufa Kritika e kulturës apo e artit në vendin tonë, tash e parë, është një fushë e ve,...

Një mesazh nga të rinjtë për të rinjtë, realizohet Premiera e...

Tiranë, 10 prill 2019, në ambjentet e Akademisë së Filmit dhe Multimedias Marubi, u zhvillua premiera e filmit...

Zahir Pajaziti hero kombëtar

Regjizori amerikan realizoi filmin dokumentar për Zahir Pajazin, i cili për shtetin e Kosovës shihet si hero kombëtar. Kush ishte në të vërtetë Zahiri i...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS