E martë, Qershor 18, 2019
Reklamë
Ballina Etiketimet Beder

Etiketim: beder

Zhvillohet “Bedër Alumni”, çmime për ish të diplomuarit dhe figurat e...

Kolegji Universitar Bedër organizoi për të tretin vit radhazi ceremoninë e ndarjes së çmimeve për të diplomuarit. Në këtë event morën pjesë...

Shefi i Zyrës së Marrëdhënieve me Publikun në Ambasadën Amerikane në...

Shefi i Zyrës së Marrëdhënieve me Publikun në Ambasadën Amerikane në Tiranë, Z. Brian Beckmann, zhvilloi një bashkëbisedim me studentët e Departamentit...

Studentë plot kreatitivitet, Kolegji Universitar Bedër organizon “Panairin e Klubeve...

Zyra e Klubeve Studentore në Kolegjin Universitar Bedër organizoi sot “Panairin e Klubeve”, i cili kishte në fokus...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS