E martë, Qershor 18, 2019
Reklamë
Ballina Etiketimet Ana tjeter

Etiketim: ana tjeter

Një mesazh nga të rinjtë për të rinjtë, realizohet Premiera e...

Tiranë, 10 prill 2019, në ambjentet e Akademisë së Filmit dhe Multimedias Marubi, u zhvillua premiera e filmit...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS