E diel, Nëntor 17, 2019
Reklamë
Ballina Etiketimet Amazon

Etiketim: amazon

Amazon Canada ndërton një qendër të re në Quebec

Reuters shkruan se Amazon.com Inc (AMZN.O)  tha ditën e sotme se planifikon të hapë qendrën e parë të përmbushjes në Quebec vitin e ardhshëm dhe...

Amazon dhuron nga 10 euro për të gjithë klientët e saj

Amazon ofron 10 euro për të gjithë klientët e saj deri në fund të muajit, pa bërë dallime. Si mund t'i merrni...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS