Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Superaksion në Fushë-Krujë, arrestohet familja e “tritolit” (VIDEO)

Superaksion në Fushë-Krujë, arrestohet familja e “tritolit” (VIDEO)

0 Komentet 🕔24.12.2014 - 10:47

 

Policia ka zhvilluar një superaksion gjatë pasdites së djeshme në Fushë-Krujë, ku një familje e tërë është vënë në pranga.

Të arrestuarit janë Lulzim, Sadik, Shkurte dhe Fatos Mesi. Bashkë me ta i arrestuar është edhe një person tjetër, Marjan Karaj.

Ata dyshohen për një sërë krimesh të rënda, mes të cilave shpërthime me tritol. Gjatë operacionit për arrestimin e  tyre janë sekuestruar 20 arka me më shumë se 2 mijë kallëpe tritoli, 5960 kapsolla elektronik për shpërthime, si dhe 1800 kapsolla të tjerë.

Janë sekuestruar gjithashtu edhe 100 metra fitil zjarrpërcjellës për ndezjen dhe shpërthime eksplozivësh, si dhe tre Kallashnikovë.

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore! Showers
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
1°/-4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214