Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Suarez nuk largohet nga Liverpuli

Suarez nuk largohet nga Liverpuli

0 Komentet 🕔30.05.2013 - 14:24

Sulmuesi Luis Suarez nuk do të largohet nga Liverpuli këtë verë. Lajmi bëhet i ditur për “Sky Sport News” nga vetë agjenti i futbollistit uruguaian.

Sulmuesi është cituar në një stacion televiziv uruguaian të ketë thënë se ai mund të largohej nga Anglia në drejtim të Realit të Madridit.

Por agjenti i tij, Pepe Guardiola, ka thënë se Suarez nuk ka në plane të largohet nga Liverpuli këtë verë, dhe se ai është shumë i kënaqur në Angli.

Suarez ka nënshkruar një marrëveshje afatgjatë me Liverpulin dhe sezonin e fundit ka realizuar 30 gola në 44 ndeshje. 26-vjeçari u zhvendos në Angli në vitin 2011 nga skuadra holandeze e Ajaksit.

/Klajdi Lleshi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-2°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-5°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214