Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Stolitë, akoma edhe më të përdorshme

Stolitë, akoma edhe më të përdorshme

0 Komentet 🕔22.08.2013 - 12:00

Stolitë kanë qënë gjithmonë pika e fortë e shumë  femrave. Vitet e fundit  stolitë kanë pësuar ndryshime duke i sjellë ato në formë  akoma edhe më të mirë.

Trendi i ri po prezanton stoli me më shumë ngjyra, me forma të çuditshme kjo duke filluar që nga byzylykët,  karficat e zbukurimit etj. Stolitë po marrin formën  e objekteve, sendeve që kanë një domethënie dhe janë të këndshme për syrin.

Më të rëndësishmet janë perlat

Filozofia e diamanteve është e thjeshtë,  po pikërisht kjo i bën ato më të pëlqyerat.  Nëse më parë diamantet përdoreshin vetëm për mbrëmje të rëndësishmë tani përdoren edhe në darka më të thjeshta, por gjithmonë pa e kaluar masën.

Stolitë që vendosni duhet të jenë në kombinim . Mos u bëni komik  duke vendosur në një ditë të thjeshtë bizhu më ngjyrë ari të rënduar . Vendosni  bizhu të lehta , të cilat janë në përshatatje  me ditën. Çdo vajzë , përveç  kombinimit duhet të ketë parasysh përgjegjësinë  dhe kujdesin social.

/Rabihana Halili/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 18, 2018
Chance of a Thunderstorm
29°/18°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 19, 2018
Chance of a Thunderstorm
32°/18°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of a Thunderstorm
32°/19°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 18, 2018
Thunderstorm
26°/16°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 19, 2018
Chance of Shiu!
22°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/16°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 18, 2018
Chance of Shiu!
27°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 19, 2018
Chance of a Thunderstorm
28°/15°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Pjesërisht vranët
30°/16°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr