Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Starton Champions, Barça dhe PSG me një këmbë në çerekfinale

Starton Champions, Barça dhe PSG me një këmbë në çerekfinale

0 Komentet 🕔19.02.2014 - 09:32

Evenimenti më i rëndësishëm për klubet e futbollit në Evropë, Liga e Kampionëve, luajti mbrëmë dy ndeshjet e para të fazës së 1/8-ve. Paris SG triumfoi jashtë fushës së vet me rezultatin 4-0 kundër Bajer Leverkusenit, duke i mbyllur llogaritë që në ndeshjen e parë.

Llogaritë duket se i ka mbyllur edhe Barcelona, e cila fitoi me rezultatin e pastër 2-0 në fushën e Mançester Sitit. Ndeshjet e kthimit do të luhen pas tre javësh, megjithatë duket se gjithçka është e mbyllur sa i përket emrit të skuadrave që do të kalojnë në fazën tjetër.

Sonte do të luhen dy sfida të tjera interesante, Milan-Atletiko Madrid dhe Arsenal-Bajern Mynih. Ndërkohë, javën e ardhshme do të luhen sfidat e tjera, Zenit-Dortmund, Olimpiakos-Mançester Junaited, Gallatasaraj-Çelsi dhe Shalke 04-Real Madrid.

/Objektiv.al/

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
9°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
10°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
11°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Overcast
-2°/-4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
1°/-7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
0°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214