Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Spiropali, bashkëpunim intensiv me prokurorinë kundër korrupsionit

Spiropali, bashkëpunim intensiv me prokurorinë kundër korrupsionit

0 Komentet 🕔08.10.2013 - 13:30

Drejtoresha e Doganave, Elisa Spiropali zhvilloi nje takim gjate paradites se sotme me Prokurorin e Pergjithshem Adriatik Llalla.

Për gati dy vite administrata doganore nuk ka nisur asnjë çështje në Prokurori tha Spiropali, duke bere me dije se bashkepunimi mes saj dhe Llalles do te jete intensiv ne luften kunder korrupsionit.

Sipas Spiropalit, pritet që në ditët në vazhdim të dërgohen disa çështje në prokurori për evasion fiskal dhe kontrabandë me mallra që paguhet akcizë.

Prokuroria e Përgjithshme, nuk jep detaje për takimin, ndërsa Spiropali sqaron se u diskutuan edhe çështje konkrete.
/Elta Liksenaj/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
15°/5°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
2°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214