Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Skandal në aktivitetin e Fressh-it në Tiranë

Skandal në aktivitetin e Fressh-it në Tiranë

0 Komentet 🕔13.04.2017 - 19:35

Partia Socialiste e Tiranës organizoi pasditen e sotme një aktivitet me antarët e Fressh-it në sheshin “Skënderbej”.

Ajo cka u vu re në këtë aktivitet ishte pjesmarrja masive  e organizuar e gjimnazistëve të Tiranës dhe rretheve të qarkut Tiranë.

Nxënësit e këtyre gjimnazeve pranojnë për “Objektiv.al” se janë organizuar nga mësuesit kujdestarë dhe drejtorët e shkollave përkatëse. Kryesisht për maturantët pjesmarrja në këtë aktivitet  ka qenë e detyruar.

Gjimnazet e Kavajës, Rrogozhinës,Vorës bashki këto të qarkut Tiranë, janë organizuar masivisht dhe kanë pasur autobuzë në dispozicion për të marrë pjesë në këtë aktivitet. Nxënësit identifikoheshin lehtë nga uniformat e shkollave që mbartnin të veshura.

Ismail Spahiu

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E shtunë E diel
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on July 28, 2017
Clear
31°/18°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on July 29, 2017
Clear
35°/19°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on July 30, 2017
Clear
36°/21°
Sot E shtunë E diel
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on July 28, 2017
Clear
31°/16°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on July 29, 2017
Clear
32°/18°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on July 30, 2017
Clear
34°/18°
Sot E shtunë E diel
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on July 28, 2017
Pjesërisht vranët
31°/14°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on July 29, 2017
Clear
35°/17°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on July 30, 2017
Clear
37°/19°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr