Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Situata në KQZ, Moore sërish në Tiranë

Situata në KQZ, Moore sërish në Tiranë

0 Komentet 🕔27.05.2013 - 09:35

Afrimimi i datës së zgjedhjeve dhe situata e krijuar në KQZ sjellin është arsyeja e vizitës së sotme në Tiranë të drejtorit për Europën Qendrore dhe Jugore në Departamentin amerikan të Shtetit, Jonathan Moore.

Opozita ka kërkuar që të bëhet një riformatim i KQZ-së, por maxhoranca e ka hedhur poshtë këtë kërkesë dhe ka akuzuar opozitën se duke lënë bosh vendet në KQZ kërkon të njollosë procesin. Shtetet e Bashkuara kanë shprehur disa herë shqetësimin e tyre për gjendjen e krijuar para zhvillimit të zgjedhjeve parlamentare.

Ndërkohë, kryeministri Sali Berisha ka theksuar vazhdimisht gjatë fushatës zgjedhore se është gati të mbledhë parlamentin për të votuar kandidaturat e opozitës.

/Adisa Sida/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
15°/5°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
2°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214