Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Siti zyrtarizon shkarkimin e Mançinit

Siti zyrtarizon shkarkimin e Mançinit

0 Komentet 🕔15.05.2013 - 09:16

Mançester Siti ka zyrtarizuar shkarkimin e Roberto Mançinit nga drejtimi i skuadrës. Për ndeshjet e fundit në kampionat dhe për turneun i cili do të zhvillohet në Shtetet e Bashkuara, skuadra do t’i besohet Brian Kidd. Më pas sezonin tjetër pankina do t’i kalojë trajnerit aktual të Malagës, Manuel Pelegrinit.

Mançini e ka drejtuar Mançester Sitin në 191 ndeshje, prej të cilave ka fituar 113 ndeshje, 38 kanë dalë në barazim dhe 40 i ka humbur.

Premier Ligë: 133 ndeshje – 82 fitore, 27 barazime, 24 humbje

FA Cup: 19 ndeshje – 13 fitore, 3 barazime, 3 humbje

League Cup: 9 ndeshje – 4 fitore, 1 barazim, 4 humbje

Liga e Kampioneve: 12 ndeshje – 3 fitore, 4 barazime, 5 humbje

Liga e Evropës: 16 ndeshje – 10 fitore, 3 barazime, 3 humb

Community Shield: 2 ndeshje – 1 fitore, 1 humbje

/Klajdi Lleshi/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore! Showers
-1°/-4°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
1°/-4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214