Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Shtojini ngjyrat e shtëpisë suaj

Shtojini ngjyrat e shtëpisë suaj

0 Komentet 🕔04.06.2013 - 10:53

Përfitoni nga bukuritë e natyrës

Në vënd të vazove qelqi të zbukuruara vendosi degë të thata pemësh dhe lulesh.Mblidhni degë të ndryshme me ngjyra të çelta vendosini ato në një vazo….. dhe  do të shihni që pranvera në shtëpinë tuaj ka ardhur.

 

Hyrja në pranverë duket që në derë

Nëse dyert e shtëpisë suaj janë me ngjyrë të errët kujdesuni që t’i çelni pak ato.Tek brava e derës mund të vendosni ndonjë etiketë të vogël me ngjyra që ju uron mirseardhjen.

 

Ndërroni kornizat

Hiqini pikturat që ju çojnë në vjeshtë, vendosni piktura me pamje më të hapura që reflektojnë mjedise të ëmbla pranverore.Kombinojini objektet tuaja me vlerë.

 

Zgjidhini ngjyrat e mjedisit në të cilin jetoni

Nëse ju pëlqejnë ndryshimet e shpejta , kini kujdes në zgjedhjet e ngjyrave.Largohuni nga ngjyrat e forta dhe njëtrajtshme. Zgjidhni ngjyra të hapura, të thjeshta për mjedisin ku jetoni, kjo do j’u qetësoj psikologjiksht. Bëni kombinime të lehta duke bërë mobilim me ngjyra sa më të hapura.

 

/Rabihana Halili/

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore! Showers
-1°/-4°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
1°/-4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214