Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Shqyrtohen sot pr/ligjet për Urdhrin e Stomatologut dhe Farmacistëve

Shqyrtohen sot pr/ligjet për Urdhrin e Stomatologut dhe Farmacistëve

0 Komentet 🕔02.10.2014 - 08:43

Kuvendi mblidhet sot në seancë plenare, ku pritet të diskutojë dhe miratojë disa projektligje. Rendi i ditës i seancës parashikon shqyrtimin e pr/ligjit “Për Urdhrin e Stomatologut”; të disa ndryshimeve në ligjin “Për Urdhrin e Farmacistëve”, disa shtesa në ligjin “Për tregtarët dhe shoqëritë tregtare”, etj.

Gjithashtu, Kuvendi ka sot në rend dite edhe miratimin e një ndryshimi në vendimin “Për fillimin e procedurave parlamentare për auditimin e veprimtarisë ekonomike të KLSH-së”.

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr