Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Shqyrtohen sot pr/ligjet për Urdhrin e Stomatologut dhe Farmacistëve

Shqyrtohen sot pr/ligjet për Urdhrin e Stomatologut dhe Farmacistëve

0 Komentet 🕔02.10.2014 - 08:43

Kuvendi mblidhet sot në seancë plenare, ku pritet të diskutojë dhe miratojë disa projektligje. Rendi i ditës i seancës parashikon shqyrtimin e pr/ligjit “Për Urdhrin e Stomatologut”; të disa ndryshimeve në ligjin “Për Urdhrin e Farmacistëve”, disa shtesa në ligjin “Për tregtarët dhe shoqëritë tregtare”, etj.

Gjithashtu, Kuvendi ka sot në rend dite edhe miratimin e një ndryshimi në vendimin “Për fillimin e procedurave parlamentare për auditimin e veprimtarisë ekonomike të KLSH-së”.

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore! Showers
-1°/-4°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
1°/-4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214