Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Shqiptari vret një çift italian, dënohet me burg të përjetshëm

Shqiptari vret një çift italian, dënohet me burg të përjetshëm

0 Komentet 🕔28.06.2013 - 19:10

Shtetasi shqiptar, Abdyl Halili është dënuar me burg të përjetshëm duke u shpallur fajtor pas vrasjes së çiftit italian në qytetin Montalupone.

Gjykata e qytetit Masera ka vendosur gjithashtu ti marrë shtetasit në fjlaë edhe të drejtën prindërore. Sipas vendimit të gjykatës italiane, halili duhet t’u pahuajë dy të bijëve të çiftit të vrarë zhdëmtimin në të holla prej 500 mijë eurosh si dhe 180 mijë euro për nipërit e viktimave.

Çifti italianë i vrarë nga shtetasi shqiptar ka qenë në moshë të thyer ndërsa burri ka lënguar nga sëmundja e Alcajmerit.

Gjykata ka konstatuar se Halili ka kryer veprën nën ndikimin e drogës, dhe se pasi kishte vrarë brutalisht çiftin, kishte grabitur stolitë e arit për t’i shitur më pas për vetëm 2.000 euro.

/Enkeleda Cami/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214