Shqiptari pyet Ronaldon, Messin dhe Neuerin

0

Shqiptari me origjinë nga Kosova, Valdrit Pllana, ka fituar të drejtën për t’i bërë pyetje Ronaldos, Messit dhe Robbenit, gjatë ceremonisë së “Topit të Artë”.

Pyetja e tij ishte shumë e thjeshtë: Cili është goli më i mirë që keni shënuar në karrierën tuaj? Messi ka thënë se goli më i mirë i tij ishte ai me kokë i shënuar në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Manchester Unitedit, ndërsa Robben ka thënë se goli i tij më i mirë ishte ai në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Dortmundit. Ronaldo tha se goli më i rëndësishëm është goli i ardhshëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here