Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Shqiptari  Ermal Meta  dhe Fabrizio Moro triumfojnё nё Sanremo 2018

Shqiptari Ermal Meta dhe Fabrizio Moro triumfojnё nё Sanremo 2018

0 Komentet 🕔11.02.2018 - 14:13

Janё shpallur fitues tё  ҫmimit tё madh nё  Sanremo 2018 me kёngёn e tyre “Non mi avete fatto  niente “.

 

 

ERMALI

 

Pas pezullimit tё peripecive tё fillimit , sfidё e cila pason  triumfin e tyre  ku kanё rrёmbyer  fitoren nё  njё   garё   te fortё  .Fitues tё  njё   mbrёmje tё  mbushur me emocione dhe tё ftuar specialё .

Kёnga u pezullua  pёrkohёsisht pёr arsye tё thyerjes sё rregullores , sё Festivalit , por pas vlerёsimeve , “Rai”, doli nё pёrfundim tё hyrjes pёrsёri nё garё , prej  ku janё larguar si triumfues.

ERMALI1

                                                                                                                                                                                                 Pёrgatiti: F.Bushi

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 19, 2018
Chance of Shiu!
12°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 20, 2018
Shiu!
13°/7°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 21, 2018
Chance of Shiu!
15°/7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on February 19, 2018
Bore! Showers
2°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 20, 2018
Bore!
1°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 21, 2018
Bore!
2°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 19, 2018
Shiu!
8°/3°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 20, 2018
Chance of Shiu!
8°/3°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on February 21, 2018
Overcast
9°/4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr