Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Sherr në një kazino tek “21 Dhjetori”, dy të plagosur

Sherr në një kazino tek “21 Dhjetori”, dy të plagosur

0 Komentet 🕔26.09.2013 - 07:12

Një tjetër ngjarje me pasojë plagosjen e dy të rinjëve ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e “21 Dhjetorit” në kryeqytet.

Ngjarja mësohet të ketë nisur rreth orës 20:00 të mbrëmjes canadianpharmacy-cialistop së djeshme mes një grupi të rinjsh, të cilët pas debatit brenda në kazino, e kanë vijuar më pas edhe në rrugë.

Të plagosur kanë cialis 20 mg not enough mbetur shtetasit Ndriçim Boka 22-vjeç dhe Klodian Shabani 25-vjeç. Ata janë dërguar menjëherë në Spitalin Ushtarak ku mësohet se ndodhen në gjëndje të rëndë.

Nderkaq autorët e krimit kanë arritur të largohen nga vendi i ngjarjes. Policia ka nisur hetimet duke fiksuar provat.

Ata kanë marrë në pyetje punonjës të kazinosë dhe personat që kanë qenë në ambjentet e saj për të shpjeguar rrethanat në të http://canadianpharmacy-cialistop.com/ cilat ndodhi krimi i rradhës në Tiranë.

Policia e Tiranës ngriti postblloqe

në rrugët kryesore në zonën ku ndodhi plagosja indiaonline-pharmarx.com e dy personave në përpjekje për ti vënë në pranga autorët e krimit.

/Sonila Duka/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/2°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Ice Pellets
1°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214