Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

SHBA: Përplaset avioni, vdesin dy persona

SHBA: Përplaset avioni, vdesin dy persona

0 Komentet 🕔10.08.2013 - 08:42

Një tjetër aksident tragjik është shënuar ditën e sotme në East Haven të shtetit të Connecticut, si pasojë e përplasjes së një aeroplani me një shtëpi

Si rezultat i këtij aksidenti tragjik kanë humbur jetën dy persona, ndërsa një tjetër është zhdukur.

Nga të dhënat e policisë mësohet se në shtëpi gjendeshin dy fëmijë të moshave, 1 dhe 13 vjeç.

Frika e autoriteteve ishte shëndeti i fëmijëve, por fatmirësisht asnjëri prej tyre nuk u lëndua nga aksidenti.

Si pasojë e aksidentit mësohet se shtëpia u përfshi nga zjarri, ndërsa një tjetër banesë u dogj aty pranë.

Nga dëshmitë e marra, besohet se në shtëpinë e dytë kanë qenë dy persona në momentin e përplasjes.

Avioni  ishte nisur nga Nju Xhersi dhe më pas u përplas me shtëpinë. Mësohet se bëhet fjalë për një avion të vogël pasagjerësh.

Piloti i avionit ndodhet në një gjëndje shoku dhe e ka të pamundur të bëjë konfirmimin e skte se sa pasagjerë ndodheshin në bord.

Nuk dihet ende se çfarë ndodhi me avionin.

/Sonila Qazimi/

 

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Shiu!
10°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
16°/7°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore! Showers
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214