Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Serbi, gjendet i vrarë një shqiptar

Serbi, gjendet i vrarë një shqiptar

0 Komentet 🕔12.06.2014 - 11:47

Një shqiptar është gjendur i pajetë në lumin Sava të Beogradit. Viktima  është identifikuar si  Xhemsi Demiri, 34 vjeç . Trupi i tij  i pajetë ka dalë në sipërfaqe dhe është vërejtur nga një familje që po lundronte në ujërat e lumit. Menjëherë në vendngjarje ka arritur policia.

Nga të dhënat e para, bëhet me dije se trupi i pajetë i shqiptarit ka më shumë se një muaj që është hedhur në lumë.

Mësohet se viktima është mbytur në mënyrë mizore. Atij i është lidhur tërë koka me ngjitës dhe në pjesën e këmbëve i është vënë një gur i rëndë. Ndërsa nuk dihen ende rrethanat dhe autorët e krimit.

/Enerida Malo/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
28°/17°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
23°/15°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of Shiu!
25°/14°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr