Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Senatori amerikan viziton Shqipërinë dhe Kosovën prej javës së ardhshme

Senatori amerikan viziton Shqipërinë dhe Kosovën prej javës së ardhshme

0 Komentet 🕔10.10.2014 - 09:56

Senatori Amerikan Chris Murphy javën e ardhshme do të udhëtojë drej Kosovës, Serbisë, Kroacisë, Shqipërisë dhe Malit të Zi.

Gjatë këtyre vizitave në disa prej vendeve të Ballkanit, Murphy do të takohet me zyrtarë të lartë qeveritarë dhe përfaqësues komunitetesh për të diskutuar dhe forcuar marrëdhëniet e tyre me SHBA-në.

Murphy është kryetar i Marrëdhënieve të Jashtme të Nënkomitetit të Senatit për Çështje Evropiane. Gjatë vizitës së tij në Prishtinë, Senatori do të diskutojë edhe rreth normalizimit të marrëdhenieve midis Serbisë dhe Kosovës, për rëndësinë e transparencës dhe sundimit të ligjit për rritjen ekonomike. Ai do të mbërrijë në rajon me datë 14 tetor.

/Ilda Xhafa/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
11°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Shiu!
11°/4°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
4°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Pjesërisht vranët
5°/-5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-3°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214