Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Selanik, shmanget tragjedia. Avioni doli jashtë piste

Selanik, shmanget tragjedia. Avioni doli jashtë piste

0 Komentet 🕔15.06.2013 - 07:55

Një tragjedi e vërtetë është shmangur në aeroportin e Selanikut në Greqi. Një avion që transportonte 160 pasagjerë që vinin nga Rusia doli jashtë pistës gjatë uljes.

Piloti i avionit të kompanisë “Astra”, nuk mundi të ndalojë gjatë uljes dhe si pasojë doli jashtë pistës. Shkaqet mbeten ende të panjohura.

Mjete të shumta u mobilizuan për të shmangur perplasjet dhe për të ndaluar avionin.

Sipas informacioneve, pasagjerët janë të gjendje të mirë shëndetësore.

Ndërkohë, po punohet për të identifikuar problemet me avionin që gati po shkaktonte një tragjedi të madhe vdekjeprurëse.

/Muzafere Dema/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Shiu!
14°/5°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Chance of Shiu!
13°/2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
14°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Bore!
2°/-1°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Overcast
3°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore!
1°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Pjesërisht vranët
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Mostly Cloudy
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
3°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214