Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Sekuestrohen municione në Korçë

Sekuestrohen municione në Korçë

0 Komentet 🕔26.03.2014 - 14:43

Policia ka zbuluar ditën e sotme një bazë  me municione ushtarake. Policia e Korçës gjatë  aksionit që  zhvilloi kundër municioneve ushtarake, zbuloi një  bazë  e cila kishte vite që  ruante këto municione.

Zona  ku ndodheshin këto municione është  në fshatin me emrin Bulgarec. Sipas raportimit paraprak të  policisë  rezultojnë  dhe janë  sekuestruar rreth 30 kallëpë tritoli, 2 arka me fishekë  dhe një  mitraloz.

Aksioni i sotëm  u ndërmor nga Forcat e Posaçme Operacionale, dhe gjatë  aksionit u arrestuan edhe 3 persona, por që  identitetet e personave nuk bëhen të  ditura.

Policia po vazhdon hetimet e saja mbi këtë çështje, e cila është e një rëndësie të  madhe.

municione

 

/Redjon Shtylla/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 10, 2018
Pjesërisht vranët
13°/-1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
11°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
9°/2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 10, 2018
Chance of Shiu!
7°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
6°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
5°/-5°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 10, 2018
Bore!
4°/-4°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Clear
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
2°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214