Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Sekuestrohen 2307 rrënjë kanabis në Lezhë dhe Tepelenë

Sekuestrohen 2307 rrënjë kanabis në Lezhë dhe Tepelenë

0 Komentet 🕔05.09.2013 - 10:07

Policia dje dhe sot  ka ndërmarrë dy aksione të rëndësishme ne qytet Tepelenë dhe Lezhë ku kanë shkatërruar disa parcela ma kanabis sativa.

Mësohet se në këtë zona janë gjendur rreth 2307 rrënjë hashash. Mbrëmë policia e Lezhës ka gjendur rreth 920 rrënjë bime narkotike në fshatin Kthellë e Epërme, gjendja e këtyrëve bimëve narkotike u bë  rezulat i monotorimit të territorit me helikopter.

Kurse policia e Tepelenës  ka marrë sot në mengjes  një aksion  për shkatërrimin e parcelave të mbjella me kanabis rreth 1200 rrenjë në komunën Krahs.

Ndërsa në komunën  L. Bëncit janë sekuestruar 150 rrënjë kanabis, ndërsa policia po vazhdon të punojë për arrestimin e personave që ka mbjellë keto lëndë narkotike.

/Adisa Sida/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-2°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-5°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214