Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Sedorf i tregon derën katër futbollistëve

Sedorf i tregon derën katër futbollistëve

0 Komentet 🕔22.01.2014 - 14:30

Revolucioni në klubin e Milanit duket se sapo ka filluar. Tekniku i ri Klarens Sedorf do të luajë me modulin 4-2-4 dhe për pasojë emrat që do t’i japin lamtumirën “Milanelos” janë të shumtë.

I pari që mund të lërë Milanin është Filip Mekses. Stoli kundër Veronës tregon marrëdhënien e tij të re me klubin dhe tani mbetet për tu parë nëse do të transferohet te Fiorentina apo tek Monako.

Situata më e komplikuar dhe intriguese i përket mesfushës, repartit më të përfshirë nga ndryshimi i mentalitetit. I preferuari i Alegrit, Sulej Muntari ka pasur kërkesa nga Premier Liga. Hull Siti e kërkon dhe Milani duket se është i gatshëm ta lëshojë.

Më e vështire që të largohet është Nigel de Jong. Për të interesohet Liverpuli që e sheh si zëvendësues të të dëmtuarit Lukas Leiva. Vetëm përballë një oferte tunduese palët do të ulen në një tavolinë, por për Sedorfin bashkatdhetari i tij mbetet një lojtar i dobishëm për tu vënë përkrah kualitetit të Montolivos.

Në fund edhe agjenti i Antonio Noçerinos po kërkon t’i gjejë një sistemim klientit të tij në kampionatin anglez.

/Objektiv.al/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
14°/4°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
12°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
2°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214