Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Schwarzenegger bëhet pjesë e  komedisë  “Kung Fury”

Schwarzenegger bëhet pjesë e komedisë “Kung Fury”

0 Komentet 🕔16.02.2018 - 12:55

 

arnold

Arnold Schwarzenegge do të bashkohet me aktorët  e mëparshëm  Michael Fassbender dhe David Hasselhoff.  David Sandberg gjithashtu do të fillojë të prodhojë filmin në kompaninë e tij të prodhimit  Unicorns Laser.  Sandberg po i përshtatet filmit të ardhshëm të filmit të shkurtër si një vazhdim i tij, i cili u bë homazh për artet marciale dhe filmat e policisë në vitet 1980. Filmi u zgjodh për t’u shfaqur në  Kanë 2015, dhe përfundimisht fitoi një çmim.

David Katzenberg, Seth Grahame-Smith dhe Aaron Schmidt do të shërbejnë si prodhues nën bannerin e tyre KatzSmith Productions.  Ekipi më parë ka punuar së bashku në thrillerin “It” të vitit 2017. Conor McCaughan dhe Philip Ëestgren nga B-Reel Films gjithashtu do të jenë pjesë e produksionit.  Pelle Strandberg i Unicorns Laser do të jetë prodhuesi ekzekutiv.

Filmi artistik do të zhvillohet në vitin 1985 në Miami

Schwarzenegger ka qenë fytyra e ekskluzivitetit “Terminator” për vite me radhë – seria e pestë u realizua në vitin 2015. Një rrobot pa titull “Terminator” është aktualisht në para-prodhim. Projektet e tjera të ardhshme të Schëarzenegger përfshijnë filmin fantazi “The Legend of Conan”, “Triplets” me Danny DeVito dhe Eddie Murphy, dhe “Viy 2: Udhëtim në Kinë” me Jackie Chan.

Bloom do të paraqesë filmin tek blerësit në Festivalin e Filmit të Berlinit dhe gjithashtu do të mbikëqyrë shitjet ndërkombëtare.

Schëarzenegger përfaqësohet nga AAC.

A.T

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr