Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Sarandë, tritol në zyrën e avokates

Sarandë, tritol në zyrën e avokates

0 Komentet 🕔27.06.2013 - 12:29

Orët e para të mëngjesit të sotëm kanë qenë fatale për qytetin e Sarandës. Një sasi e konsiderueshme tritoli ka tronditur qytetarët e lagjes 1 pranë Gjykatës së këtij qyteti.

Sipas policisë së Sarandës, shpërthimi ka ndodhur në zyrën e avokates Albana Husi. Fatmirësisht përveç dëmeve të shumta  materiale, dyer, dritare apo objekte të tjera, nuk ka pasur të lënduar në njerëz.

Banorët që banonin në këtë zone janë tronditur nga shpërthimi dhe kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Blutë e Sarandës kanë nisur hetimet ndërkohë ende nuk dihet sasia e tritolit të vendosur në zyrën e avokates dhe nëse shpërthimi lidhet me detyrën e Albana Husit.

/Erzen Carja/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr