Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Sadiku në markato, konfirmohet nga presidenti i klubit

Sadiku në markato, konfirmohet nga presidenti i klubit

0 Komentet 🕔02.07.2013 - 11:22

Presidenti i Luganos Renxeti në një intervistë për mediat zvicerane ka folur  për merkaton e verës dhe të ardhmen e klubit.

“Dje tek skuadra, kanë ardhur dy të rinj brazilianë në provë, që tregon se do të ketë edhe largime. Pikërisht më kryesori do të jetë Armando Sadiku. Po, është  e vërtetë që Sadiku është në merkato dhe presim ofertat e duhura, por nuk është se jemi të detyruar të shesim  për të rregulluar bilancet, pasi rrogat i paguajmë rregullisht. Do të presim deri sa të nisë kampionati, pra dy javë, më pas mund edhe që ai të  qendroje:” tha ai.

Armando Sadiku është bërë objekt i shumë skuadrave europiane,sulmuesi  cili po shkëlqen me Lugonën në Zvicër.

/Sonila Duka/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Shiu!
14°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Chance of Shiu!
13°/2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
14°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Bore!
2°/-1°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Overcast
3°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore!
1°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Pjesërisht vranët
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Mostly Cloudy
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
3°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214