Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rusi, kapet macja me kontrabandë

Rusi, kapet macja me kontrabandë

0 Komentet 🕔03.06.2013 - 17:24

Policët rusë kanë ”arrestuar” një mace në një burg në Republikën Komi.

Macja është kapur më 31 maj me kontrabandë të ngjitur në trup. Macja u deklarua se është përpjekur të dërgojë dy telefona celularë dhe karikuesit e tyre.

Kjo është hera e parë në historinë e burgut që një macë kapet me mjete kontrabandë.

/Jola Llozhi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr