Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rruga e Kombit, e përplas makina humb jetën kalimtari

Rruga e Kombit, e përplas makina humb jetën kalimtari

0 Komentet 🕔04.01.2014 - 12:49

Një aksident tragjik ka ndodhur paraditen e sotme ku një kalimtar ka humbur jetën pasi është përplasur nga një automjet.

Aksidenti ka ndodhur në Rrugën e Kombit në vendin e quajtur Gziq, ku një automjet tip “Honda” me targa të Kosovës SG 334 640 ka përplasur për vdekje  kalimtarin. Viktima është shtetasi, Nikoll Tuci, 77 vjeç.

Burime nga policia bëjnë me dije se 77-vjeçari i ka prerë rrugën automjetit, ndërsa po kalonte në anën tjetër të autostradës, çfarë ka çuar dhe në përplasjen fatale.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë, të cilët kanë bërë dhe ndalimin e drejtuesit të mjetit, shtetasit Shaqir Krasniqi , i cili do të merret në pyetje për të zbardhur shkaqet aksidentit..

Efektivët  blu  vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit.

/ Sonila Duka /

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Shiu!
11°/2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
11°/-2°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Pjesërisht vranët
7°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Chance of Shiu!
6°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
4°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
8°/-1°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Ice Pellets
4°/1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Pjesërisht vranët
3°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr