Rrufeja godet futbollistin në fushë (VIDEO)

0

Futbolli peruan u përball me një ngjarje të rrallë dhe të dhimbshme, kur rrufeja ka goditur futbollistin Joao Contreras gjatë ndeshjes Sport Aguila-Fuerza Minera.

Teksa sfida e vlefshme për Kupën e  Perusë vijonte të luhej normalisht, rrufeja ka goditur futbollistin, i cili u dërgua me urgjencë në spital.

Gjendja e futbollistit vazhdon të jetë e rëndë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here