Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rrufeja godet 2 persona me pasojë vdekjen

Rrufeja godet 2 persona me pasojë vdekjen

0 Komentet 🕔10.07.2013 - 10:03

Si pasojë e goditjes nga rrufeja , humb jetën 71-vjeçari  nga Kërculla e Gjirokastrës. Policia bëri të ditur se trupi i pajetë  i H.C u gjet sot rreth orës 07:30 minuta në Kërcullë pas kërkimeve që u kryen pasi familjarët njoftuan që në mbrëmjen e së martës se i moshuari nuk ishte kthyer në banesë.

Pas kërkimeve gjatë gjithë natës trupi u gjet i pajetë sot paradite me shenja djegieje dhe paraprakisht policia dyshon se vdekja ka ardhur si pasojë e një shkarkimi rrufeje .

Një tjetër viktimë nga rrufeja është 35-vjeçari  nga fshati Dhëmbel i Përmetit .Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e djeshme gjatë një stuhie shiu. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se viktima e rrufesë ka mbetur një bari, i cili po kulloste bagëtitë.

E.M  ka mbetur i vdekur në vend nga goditja e rrufesë, ndërsa trupi i tij është gjetur nga kunati. Në pamundësi për ta shpëtuar, ky i fundit ka lajmëruar policinë për hetimin e rastit.

/Sonila Duka/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr