Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Rriten çmimet e produkteve ushqimore

Rriten çmimet e produkteve ushqimore

0 Komentet 🕔30.12.2013 - 19:59

Çmimet e produkteve ushqimore janë rritur ndjeshëm në 2-3 ditët e fundit. Çmimet e frutave dhe perimeve janë dyfishuar, si edhe prodhimet e mishit dhe nënproduktet e tij kanë pësuar rritjet të çmimit.

Çmimet e produkteve ushqimore ndryshojnë nga njeri treg në tjetrin, ku nga tregu në zonën e Porcelanit në tregun e Uzinës së Dinamos, tregtarët tonë se janë produktet e importit ato që janë shtrenjtuar pasi sipas tyre frutat dhe zarzavatet vendase kanë ruajtur të njejtën kosto.

Ndërkohë që çmimet  kanë pësuar rritje, kushtet në këtë treg vazhdojnë të mbeten njësoj.

/Enkeleda Cami/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214